Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
"Zapobiegajmy Pożarom" eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży.

"Zapobiegajmy Pożarom" eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży.

Warszawa 31.01.2017

Zdeklasowaliśmy pozostałe szkoły gimnazjalne w naszej gminie.

12 stycznia 2017 r. w Urzędzie Gminy Borowa odbyły się eliminacje gminne  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Zapobiegajmy Pożarom”.
Z naszej szkoły uczestniczyło w nich  6 prac: Huberta Kapinosa - farby plakatowe, Emilii Kapinos – rysunek węglem, Patrycji Banaś – historyjka obrazkowa wykonana kredkami, Gabrieli Pazdro – pastelami, Aleksandry Jachym – historyjka obrazkowa, wykonana kredkami, Oliwii Kalickiej – farbami.

Jury konkuru przyznało nam: I miejsce dla Emilii Kapinos

                                                     III miejsce dla Oliwii Kalickiej

                                                      IV miejsce dla Aleksandry Jachym

                                                      V miejsce dla Huberta Kapinosa
Prace tych uczniów wezmą udział w następnym etapie tego konkursu!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.