Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
Zapach świąt w Gimnazjum nr 2

Zapach świąt w Gimnazjum nr 2

Warszawa 21.12.2015

Stroiki, bombki i lukrowane pierniki, świeczniki, sianko, kartki świąteczne i inne ozdoby choinkowe oraz czekoladowe mikołaje. To wszystko można było nabyć podczas Kiermaszu Świątecznego, który odbył się w dniach 14-17 grudnia 2015r, w naszej szkole.

            Od rana do wieczora, przy melodii pięknych polskich kolęd, wszechobecnym zapachu goździków, cynamonu, cytrusów i igliwia sprzedawaliśmy własnoręcznie przygotowywane od tygodni artykuły. W tej świątecznej scenerii czuć było atmosferę zbliżających się świąt i tylko szkolny dzwonek, od czasu do czasu przypominał, że jeszcze trochę musimy poczekać. Kupowali uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły i instytucji mieszczących się w budynku naszej szkoły, a także mieszkańcy Lubartowa i nie tylko.   

            Miłą niespodzianką dla kupujących było obdarowywanie ich dorodnymi, pachnącymi jabłkami. Oczywiście z życzeniami zdrowych i wesołych Świąt.

Pozostałe wpisy z tej kategorii