Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Zagraliśmy znowu głośno!!!

Zagraliśmy znowu głośno!!!

Warszawa 24.01.2017

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami! - c.d.

Oprócz zbiórki pieniędzy nasz Sztab po raz piąty uczestniczył w festynie zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Borowej, który odbył się w Sali widowiskowej GOK-u.
Do tegorocznych atrakcji możemy zaliczyć: konkursy międzyszkolne na temat wiedzy o WOŚP oraz występy wokalistów, które reprezentowały placówki oświatowe z terenu gminy. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Natalia Banaś, Alicja Drożdż, Oliwia Kalicka, Dagmara Leśniak, Zuzanna Nieć i Natalia Majewska. Występy były przerywane licytacjami gadżetów i przedmiotów ofiarowanych organizatorom 25. Finału WOŚP. Pieniądze uzyskane za zakupione w wyniku licytacji przedmioty wypełniły puszki naszych wolontariuszy i tym samym zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą: 1410 złotych.

W tym roku zebraliśmy łącznie : 8 625,83 złotych 5,1 EURO, 1,1 GBP To nasz kolejny sukces w tej szlachetnej Akcji! Pieniądze te przekazaliśmy na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania