Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
Zaczęliśmy kolejną przygodę z SKO !!!

Zaczęliśmy kolejną przygodę z SKO !!!

Warszawa 02.10.2019

Wzięliśmy udział w kolejnej edycji VII TalentowiSKO !!! pt: „ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym” w ramach Programu TalentowiSKO.

Z tej okazji przygotowaliśmy gazetkę zachęcająca uczniów do oszczędzania pt: „Milionerem zostać chcę, więc do SKO zapiszę się” . 
Przedstawiliśmy swój plan pracy na rok szkolny 2019/2020. Mamy głowy pełne pomysłów, więc do dzieła !!!  Życzcie Nam powodzenia i trzymajcie za Nas kciuki !!! 
Członkowie SKO wraz z Opiekunem

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień