Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Zabawa walentynkowa.

Zabawa walentynkowa.

Warszawa 20.02.2017

Tradycją w naszym gimnazjum stało się świętowanie Dnia Zakochanych. W takim miłym i sympatycznym nastroju 14 lutego 2017 roku odbyła się zabawa walentynkowa.

Honorowymi gośćmi imprezy byli Radni Gminy Borowa oraz rodzice, jak zwykle niezawodni, serdeczni i "żywo zainteresowani życiem szkoły".

Każda klasa przygotowała "coś miłego" - piosenkę, wiersz z humorkiem czy skecz. Punktem kulminacyjnym programu była poczta walentynkowa. Walentynkowi listonosze roznosili miłosną korespondencję do adresatów, którymi byli nie tylko koledzy i koleżanki, ale i nauczyciele czy rodzice. Miło jest dostać taką kartkę!

Z okazji Świętego Walentego wszystkie klasy przystąpiły również do konkursu SU "Liga Klas". Tym razem zadanie polegało na wykonaniu 5 kartek walentynkowych. Wszystkie prace zostały ocenione i wyeksponowane w bibliotece szkolnej,wprawiając w zachwyt wielu oglądających wystawę!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania