Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 14.01.2018

Karnawał to czas radości i rozrywki.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa. Dnia 13 stycznia 2018 r. w ZS w Latowiczu w pięknie udekorowanej hali gimnastycznej, odbyła się zabawa choinkowa dla wszystkich dzieci i uczniów naszej szkoły. Choinka odbyła się w godz. od 10.00 - 18.00.  Zabawa zorganizowana została przez Radę Rodziców.  O oprawę muzyczną zadbał zatrudniony przez Radę Rodziców DJ - który przed kilka kolejnych godzin serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. Większość uczestników choinki postarało się o piękne i ciekawe kostiumy oraz maski. Wśród przebierańców były: kot, księżniczki, Elsy, królowe, motyle, wróżki,  pszczółki i wiele, wiele innych ciekawych postaci. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie i oryginalnie, dla każdego przebierańca znalazł się słodki upominek. Wszyscy uśmiechnięci, w świetnych nastrojach tańczyli na parkiecie. Na chwilę wytchnienia i odpoczynku, po tych wyczerpujących tańcach udawali się do swoich sal lekcyjnych, gdzie przygotowany był pyszny, słodki poczęstunek.Uśmiechy i wypieki na twarzach dzieci potwierdziły, że impreza była bardzo udana. Cała impreza odbywała się w przyjemnej atmosferze, którą dopełniała grająca w tle muzyka.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania