Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Zabawa Choinkowa 2015

Zabawa Choinkowa 2015

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Warszawa 06.02.2015

Kuźnica Czeszycka

Dnia 20.01.2015r. odbyła się zabawa choinkowa w naszej szkole. Pierwsi uczniowie przybyli już o godzinie 14:00 i czekali z niecierpliwością na rozpoczęcie zabawy. Najmłodsi z naszej szkoły byli przebrani za swoje ulubione postaci z bajek, a następnie odbyła się prezentacja strojów. Każdy uczestnik otrzymał "słodką nagrodę". Uczniowie klas od Oa do klasy 6 szkoły podstawowej bawili się wraz z nauczycielami. Jedną z zabaw dla dzieci, była ZUMBA, którą przeprowadziły uczennice klasy II gimnazjum. Główną atrakcją imprezy i punktem kulminacyjnym byly odwiedziny Świętego Mikołaja, który rozdał prezenty każdemu z dzieci. Zabawa zakończyła się o godzinie 18:00

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania