Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Z wizytą w OREW w Woli Pławskiej

Z wizytą w OREW w Woli Pławskiej

Warszawa 22.12.2015

Zorganizowaliśmy akcję charytatywną pod hasłem "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" na rzecz osób niepełnosprawnych z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Woli Pławskiej. W dniach od 25 listopada do 16 grudnia miała miejsce zbiórka zabawek i słodyczy. W tym roku jeszcze liczniejsza grupa uczniów naszego gimnazjum zaangażowała się w tę akcję, ofiarowując część swoich "mikołajkowych" prezentów.

17 grudnia przedstawiciele samorządu wraz z opiekunami przekazali zebrane podarunki podopiecznym z ośrodka, spotykając się z niezwykle serdecznym przyjęciem ze strony wszystkich pracowników i wychowanków. Zapoznano nas z działaniami edukacyjnymi, wychowawczymi i rehabilitacyjnymi placówki. Byliśmy pełni podziwu dla trudu i zaangażowania wszystkich osób, które opiekują się zarówno dziećmi, jak i osobami dorosłymi o różnym stopniu niepełnosprawności.

Serdecznie dziękujemy za życzenia i podarunki oraz tyle ciepłych słów pod naszym adresem. Sądzimy, że nasza współpraca będzie się rozwijać.

Dziękujemy również wszystkim uczniom naszego gimnazjum, którzy zaangażowali się w akcję i pokazali, jak wielkie mają serce.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania