Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
Z wizytą w Banku Spóldzielczym w Wąsewie

Z wizytą w Banku Spóldzielczym w Wąsewie

Warszawa 28.03.2019

W środę wybraliśmy się w odwiedziny do Wąsewa, a konkretnie do BS w Wąsewie.

Zapoznaliśmy się z pracą bankowców, obejrzeliśmy wszystkie stanowiska pracy, sejf i zapoznaliśmy się z ofertą BS.  P. Prezes opowiedziała nam kilka ciekawych historyjek. Wtedy zrozumieliśmy, że bycie Prezesem bywa ciekawe. Za miłe spotkanie, słodki poczęstunek, a także za podzielenie się z nami szeroką wiedzą, wręczyliśmy p. Prezes specjalne podziękowanie wykonane przez członkinię naszej SKO.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.