Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Z wizytą u niepełnosprawnych

Z wizytą u niepełnosprawnych

Warszawa 22.01.2015

20 stycznia 2015 roku klasy II wzięły udział w niecodziennym przedstawieniu w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Wychowankowie i pracownicy filii OREW w Woli Pławskiej wystawili jasełka pt. "1:0 dla Nieba", na które nasza szkoła została zaproszona.

To już drugie spotkanie naszych uczniów z osobami z niepełnosprawnością intelektualną z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z Woli Pławskiej i mamy nadzieję, że nie ostatnie.

Przepiękne widowisko dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń i udowodniło, że nie ma barier nie do pokonania. Gratulujemy wspaniałego występu, dziękujemy za dostarczone przeżycia i życzymy dalszych sukcesów artystycznych i pedagogicznych Wychowankom i Pracownikom tego Ośrodka.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.