Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu
XVII Dzień Papieski

XVII Dzień Papieski

Warszawa 16.10.2017

„Idźmy naprzód z nadzieją!”

Pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją!” 8 października obchodziliśmy  XVII Dzień Papieski. Liczne wydarzenia duchowe i kulturalne odbywały się   kraju  i w środowiskach polonijnych na świecie. Przeprowadzono tego dnia, publiczną zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Nasi uczniowie również włączyli się w akcję, czynnie zbierając pieniądze przy kościele Świętej Trójcy w Latowiczu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.