Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
XV Edycja Konkursu Piosenki Angielskiej

XV Edycja Konkursu Piosenki Angielskiej

Warszawa 17.04.2015

Konkurs

14.04.2015 r. w sali widowiskowej SCK w Mielcu odbyły się eliminacje regionalne XV Edycji Konkursu Piosenki Angielskiej. Jak co roku organizatorem konkursu był Tarnobrzeski Dom Kultury i Szkoła Języków Obcych "WORD" w Tarnobrzegu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Oliwia Kalicka z kl. I b z piosenką "Stay" oraz Marcin Cirbus z kl. II b z piosenką "Give me love". Każdy uczestnik otrzymał dyplom wraz z podziękowaniem za udział w konkursie. Dyplom, awans do finału to ważne elementy każdego konkursu, ale najważniejsze jest to, że uczniowie naszego Gimnazjum godnie reprezentują swoją szkołę w powiecie, prezentując wysokie umiejętności wokalne, instrumentalne i językowe.

Pełni uznania dla naszych uczniów gratulujemy występu, życząc sukcesów w kolejnych konkursach.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania