Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
XIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

XIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Warszawa 17.02.2016

15 stycznia 2016

W piątek 15 stycznia w Bukowicach odbył się XIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Na scenie bukowickiego Domu Kultury wystąpili uczniowie z Zespołu Szkół w Bukowicach, Zespołu Szkół i Przedszkola z Krośnic, a także Zespołu Szkół z Kuźnicy Czeszyckiej. Młodzi artyści występowali w trzech przedziałach klasowych: kl. I – III, kl. IV – VI oraz klasy gimnazjalne. W konkursie brali udział zarówno soliści, jak również zespoły. Jury brało pod uwagę m.in.: dobór repertuaru, walory artystyczne, czy też umiejętności wokalne.

W kategorii "Klas IV - VI SP" uczeń klasy V Karol Wołkowski zajął III miejsce,a w kategorii klas "I - III SP" wyróżnienie otrzymała uczennica klasy III Roksana Kowalczyk.

W kategorii "Zespoły  klas IV - VI" uczniowie naszej szkoły zdobyli:

I miejsce - zespół klasy IV - Ewewlina Chleboś, Natalia Chleboś, Kornelia Gromek, Marika Iszczek, Ewelina Rzepka, Oliwia Sierok, Karina Janek.

II miejsce - zespół klasy IV - Karina Janek, Wiktoria Krezymon, Marika Iszczek, Ewelina Rzepka.

III miejsce - zespół klasy IV - Paweł Goryczka, Kacper Ekiert, Kamil Kaik

Wszystkim serdecznie gratulujemy

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania