Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu
XIII Giełda  Szkół Ponadgimnazjalnych

XIII Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

Warszawa 23.04.2016

22 kwietnia 2016r.

Dnia 22 kwietnia 2016r. w hali sportowej Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim, ul. Piękna 7A,  uczniowie klasy  III Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu, uczestniczyli  w XIII Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych  podczas której, swoje oferty przedstawiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu Powiatu Mińskiego. Giełda ma na celu,  pomóc młodzieży wybrać najlepszą dla siebie szkołę ponadgimnazjalną. Od dnia 25 kwietnia 2016 r. rozpoczyna się  nabór do klas I szkół ponadgimnazjalnych.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.