Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
XII Olimpiada Matematyczna Juniorów. Część testowa zawodów stopnia pierwszego.

XII Olimpiada Matematyczna Juniorów. Część testowa zawodów stopnia pierwszego.

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 08.11.2016

Dnia 29.09.16r. odbyła się część testowa zawodów stopnia pierwszego XII Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Przed rozpoczęciem pracy uczestnicy zostali zapoznani z informacjami dotyczącymi przebiegu testu. Zawody odbyły się w warunkach kontrolowanej samodzielności. Każdy uczestnik otrzymał arkusz testowy z treściami 15 zadań, które rozwiązywał samodzielnie. W Olimpiadzie brało udział 21 uczniów z klas II i III naszego gimnazjum.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień