Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sułowie
XI POWIATOWY KONKURS "BANK SPÓŁDZIELCZY WCZORAJ I DZIŚ"

XI POWIATOWY KONKURS "BANK SPÓŁDZIELCZY WCZORAJ I DZIŚ"

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sułowie
Warszawa 29.03.2017

DNIA 10 MARCA W NASZEJ SZKOLE ODBYŁ SIĘ "POWIATOWY KONKURS BANK SPÓŁDZIELCZY WCZORAJ I DZIŚ"

W KONKURSIE WZIĘŁO UDZIAŁ 9. UCZNIÓW Z TRZECH SZKÓŁ NASZEGO POWIATU. UCZNIOWIE STRTOWALI W TRZYOSOBOWYCH DRUZYNACH. KONKURS SKŁADAŁ SIĘ Z 4. KONKURENCJI: "TO I OWO O BANKU", "CZY ZNASZ TE POJĘCIA", "FINANSE W PRAKTYCE" ORAZ "KTO PIERWSZY POLICZY". W KONKURSIE ZWYCIĘŻYŁA DRUŻYNA W SKLADZIE: PAULINA KUKLA, JAKUB JĘDRZEJCZYK, BARTOSZ SZYMCZAK Z GIMNAZJUM W SUŁOWIE. DRUGIE MIEJSCE ZDOBYŁA DRUŻYNA Z BUKOWIC W SKŁADZIE: KLAUDIA DOBROWOLSKA, NIKOLA DRUSZCZ, MAJA SOBCZYK. NA TRZECIM MIEJSCU UPASOWAŁY SIĘ UCZENNICE Z CIESZKOWA: MAJA ŁUCZYSZYN, WIKTORIA PIEKŁO, KATARZYNA TRAFANKOWSKA GŁÓWNYMI EKSPERTAMI W KONKURSIE BYLI PRACOWNICY BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W MILICZU PANI MAGDALENA FORTUNIAK I PAN MAREK DRYGAS. NAGRODY UFUNDOWAŁ BANK SPÓŁDZIELCZY W MILICZU SERDECZNIE DZIĘKUJEMY BANKOWI PATRONACKIEMU. lAUREATOM GRATULUJEMY! 

KOODYNATORZY KONKURSU

 

 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania