Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
X Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

X Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 20.03.2017

17 marca 2017 roku już po raz dziesiąty nasza szkoła była gospodarzem Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej, który w tym roku został zorganizowany w kinie Wenus.

Konkurs miał na celu nie tylko wyłonienie talentów wokalnych, ale również popularyzację języka angielskiego oraz integrację uczniów z różnych szkół. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 22 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów gminy Nidzica. Wśród uczniów szkół podstawowych nasz muzyczny talent-Paulinka Orzechowska zajęła drugie miejsce. W kategorii gimnazjum osiągnęliśmy podwójny sukces. Pierwsze  miejsce przypadło  Barbarze Żelasko z IIb , a trzecie - Agacie Burniewicz z Ia. Wszyscy wykonawcy reprezentowali wysoki poziom muzyczny i językowy, a zaangażowanie publiczności podgrzało atmosferę występów. Cały konkurs okazał się źródłem niezapomnianych emocji i doskonałą zabawą.

O dodatkowe doznania smakowe zadbali Talentowicze z klasy Ia, przygotowując ze swoim wychowawcą kawiarenkę, w której wszyscy mogli zakupić pyszne ciasta i gorące napoje.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień