Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Wywieś flagę i uczcij Niepodległość !

Wywieś flagę i uczcij Niepodległość !

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 10.11.2014

Świętuj razem z nami rocznicę Odzyskania Niepodległości

Zbliża się 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości, czyli najważniejsze polskie święto narodowe. W tym roku będziemy obchodzić  96 rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Zachęcamy  wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły, oraz wszystkich mieszkańców Gminy Latowicz  do wywieszania w dniu 11 listopada flag narodowych. Prezentując podczas Narodowego Święta Niepodległości biało-czerwoną flagę dajmy wyraz naszym patriotycznym uczuciom. Okażmy należną pamięć tym wszystkim, którzy wnieśli w nasze czasy wolność oraz tak cenne idee miłości do Ojczyzny, suwerenności i narodowej solidarności.

Zaakcentujmy wspólnie  nasz patriotyzm,  pamięć oraz przywiązanie
i szacunek do barw narodowych. Nie bądźmy obojętni wobec patriotycznych tradycji i postaw - zróbmy wszystko, by 11 listopada 2014 roku upłynął w naszej szkole,  gminie, rodzinach pod znakiem prawdziwego manifestu narodowej tożsamości.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania