Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Wystawa POP NOW!

Wystawa POP NOW!

Warszawa 25.11.2015

W Galerii Millenium Hall w Rzeszowie zobaczyliśmy prace ośmiu artystów o międzynarodowej renomie, wśród nich artystów z Polski, Francji, Belgii i USA, którzy tworzą w nawiązaniu do jednego z najważniejszych kierunków w sztuce XX wieku, pop-artu. Najcenniejszymi dziełami wystawy były oryginalne prace legendarnego twórcy nurtu Andy'ego Warhola, ze słynną puszką zupy Campbell na czele.

Zainteresowanie uczniów wzbudzały fotografie - intrygujące prace w technice 3D Freda Benoit oraz zabawne Joela Maensa de Hase. Każda z jego prac składa się z kilku do kilkunastu tysięcy malutkich fotografii, które tworzą mozaikowy obraz. Gdy się dokładnie przyjrzeć, na każdej z miniaturek widoczne są różnokolorowe damskie figi.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania