Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Wyróżnienie dla Patryka Rzeszuta w II Teście Wiedzy Ekonomicznej

Wyróżnienie dla Patryka Rzeszuta w II Teście Wiedzy Ekonomicznej

Warszawa 15.04.2016

W poniedziałek 4 kwietnia odbył się II Test Wiedzy Ekonomicznej, którego organizatorami są Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu oraz wspierające stowarzyszenie "Ekonomik. Mielec".

GLówne cele testu to pobudzanie i rozwijanie zainteresowań młodzieży problematyką ekonomiczną, a także kształtowanie postaw przedsiębiorczych i kreatywnego myślenia na rzecz środowiska lokalnego.

Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów klas trzecich: Monika Mierzwińska, Michał Zych i Patryk Rzeszut. Mieli oni do rozwiązania 40 zamkniętych pytań testowych z podstaw ekonomii. Wszyscy wykazali się dobrą znajomością zagadnień ekonomicznych. Komisja konkursowa przyznała wyróżnienie Patrykowi Rzeszutowi. Uczestnicy konkursu otrzymali upominki w postaci publikacji Narodowego Banku Polskiego oraz materiałów biurowych. Wręczenie nagród nastąpi 26 kwietnia podczas uroczystego otwarcia XI Targów Edukacyjnych w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Gratulujemy Patrykowi kolejnego już sukcesu z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania