Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Wycieczka do Rzeszowa.

Wycieczka do Rzeszowa.

Warszawa 14.11.2016

Musical pt. "Romantyzm - Nowe Oczyszczenie"

 Drugim punktem naszej wycieczki do Rzeszowa był musical w teatrze Wandy Siemaszkowej pt. „Romantyzm – Nowe Oczyszczenie”. Było to aktorsko – muzyczne show, starcie dwóch przeciwstawnych sił: sacrum i profanum, duchowości i cielesności. Na tle krzykliwej muzyczno – wizualnej oprawy z przebojami znanych polskich twórców np. Lady Pank, Bajm, Republika czy Perfect zostały zaprezentowane teksty największych romantycznych poetów. Treści sprzed dwustu lat wciąż nie tracą na aktualności i nie dadzą się stłumić przez blask reflektorów i mocne brzmienia. To niezwykłe widowisko jak i cała wycieczka na długo pozostaną w naszej pamięci.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania