Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Dankowicach
Wycieczka do fabryki ozdób choinkowych

Wycieczka do fabryki ozdób choinkowych

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Dankowicach
Warszawa 19.01.2016

Pola Nadziei

Wycieczka do fabryki ozdób choinkowych

W grudniu uczniowie klas pierwszych pod opieką pani Danuty Furczyk, Agnieszki Berezowskiej i Marzeny Nycz zwiedzali fabrykę ozdób choinkowych ARMAR w Bęble. Uczniowie zobaczyli film pokazujący etapy powstawania szklanych ozdób, zwiedzili zakład gdzie mieli okazję zapoznać się z etapami produkcji. Wzięli udział w warsztatach i samodzielnie pomalowali bombki. Wycieczka zakończyła się wizytą w sklepie firmowym gdzie można było podziwiać oraz zakupić przepiękne ozdoby choinkowe. Zarówno tradycyjne bombki jak i formy o różnych kształtach: mikołajów, aniołów, zwierząt. Uczniowie przekazali pomalowane przez siebie bombki na kiermasz, z którego dochód przeznaczamy na Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielaku Białe,j za co im bardzo dziękujemy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania