Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Wspólnie działamy i TalentowiSKO wspieramy

Wspólnie działamy i TalentowiSKO wspieramy

Warszawa 01.02.2018

Centrum Charytatywne w Krasnymstawie wraz z działającą przy nim grupą Amazonek aktywnie wspiera inicjatywy przedsiębiorczych SKOwiczów z Jedynki. "To nie jest służba młodszych wobec starszych, ani starszych wobec młodszych. To naturalne, na zasadach partnerskich, współdziałanie.”

Na  warsztatach, które zostały przeprowadzone podczas ferii Talentowicze mogli skorzystać z  pomocy doświadczonych pań przygotowując wspólnie materiały do kolejnej akcji związanej z realizacją programu Talentowisko. Udało się wspólnie wyprodukować walentynkowe pudełeczka, które znajdą się na kiermaszu. Podczas warsztatów zarówno młodzież, jak i osoby starsze zyskały nową wiedzę, doświadczenie, kształtowały swoje wartości i postawę życiową. Współpraca międzypokoleniowa to doskonały trening elastyczności, otwartości, umiejętności osiągania kompromisu – cech tak pożądanych w każdej dziedzinie życia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania