Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Wspólna zabawa jednoczy pokolenia- piłkarskie widowiSKO

Wspólna zabawa jednoczy pokolenia- piłkarskie widowiSKO

Warszawa 07.12.2018

Futbol to nie tylko doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu , ale również sport, który łączy pokolenia i integruje starszych i młodszych. Dlatego Talentowicze postanowili zaprosić wszystkich miłośników piłki nożnej do udziału w meczu charytatywnym z okazji obchodzonego 7 grudnia 2018 roku Święta Patrona Szkoły

W meczu udział wzięły drużyny KPP, KP Straży Pożarnej, drużyna II LO, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Nasze przedsięwzięcie spotkało się z dużą aprobatą wszystkich zaproszonych gości.

Zwycięskimi drużynami okazały się:

  • drużyna KPP
  • drużyna KP Straży Pozarnej
  • drużyna rodziców

W imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie, wsparcie naszej inicjatywy i tak duże emocje. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Dyrekcji OSM za przekazanie produktów oraz wszystkim uczestnikom za wsparcie finansowe i zakup naszych cegiełek.  

Cieszymy się, że po raz kolejny  w historii do naszej akcji mogli dołączyć fani futbolu w każdym wieku. Wierzymy, że piłka nożna dzięki swojej niepowtarzalnej energii łączy pokolenia, wyzwala kreatywność i gwarantuje doskonałą zabawę .

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MAMY TO!

11.11.2019
7 listopada 2019 roku to data warta zapamiętania.
Więcej MAMY TO!