Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Współczesna wersja utworu Wiliama Szekspira „Romeo i Julia” w Teatrze Muzycznym „ Buffo”

Współczesna wersja utworu Wiliama Szekspira „Romeo i Julia” w Teatrze Muzycznym „ Buffo”

Warszawa 22.03.2018

Dramat "Romeo i Julia" jest jedną z podstawowych lektur gimnazjum. By porównać literacką wersję „Romea i Julii” z przedstawieniem Janusza Józefowicza i usłyszeć muzykę Janusza Stokłosy uczniowie Jedynki z opiekunami mieli możliwość obejrzenia współczesnej interpretacji sztuki Szekspira.

Wspaniała gra aktorów, przepiękna muzyka  oryginalne wokale, taniec, gra młodych  aktorów ze specjalnymi wodnymi efektami - to tylko niektóre elementy tego niezwykłego widowiska. Wszyscy oglądający zafascynowani byli przedstawieniem, które dla uczniów klas III( Talentowiczów) było utrwaleniem wiedzy a dla pozostałych zachętą do przeczytania lektury.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania