Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
"WOŚP w moich oczach" - konkurs plastyczny

"WOŚP w moich oczach" - konkurs plastyczny

Warszawa 20.01.2014

W grudniu uczniowie z naszego gimnazjum wzięli udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Gminny Ośrodek Kultury w Borowej po hasłem "WOŚP w moich oczach".

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz kształtowanie właściwych postaw młodzieży w stosunku do ludzi potrzebujących. Z naszej szkoły oddanych zostało 9 prac.

Prace te zostały wyeksponowane w Sali Widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury w dniu 12 stycznia 2014 roku podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W czasie trwającego w GOK-u Festynu Komisja kierując się wartościami plastycznymi, oryginalnością pracy oraz tematyką nawiązującą do tematu konkursu przyznała nagrody i wyróżnienia. Spośród nadesłanych wielu prac przez różne placówki oświatowe z terenu naszej gminy prace 3 naszych uczennic zostały zauważone. Nagrodę otrzymała uczennica Martyna Wiącek z klasy III a, wyróżnione zostały dwie prace: Anny Starzyk z klasy III b oraz Marleny Wiącek z klasy II b. Serdecznie gratulujemy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania