Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Wolontariusze o WOŚP

Wolontariusze o WOŚP

Warszawa 20.01.2014

Przeprowadziliśmy krótkie wywiady z naszymi wolontariuszami

WOŚP jest wspaniałą akcją charytatywną, dzięki której wielu ludzi ma szanse przeżyć dzięki specjalistycznemu sprzętowi medycznemu. Jestem dumna zarówno z siebie jak i z moich kolegów, że byliśmy wolontariuszami. (Wiktoria Skopińska)

Uważam, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to świetna sprawa, ponieważ jako wolontariusze możemy pomóc komuś, kto naprawdę potrzebuje tej pomocy. Ja, uczestnicząc w tej akcji, czuję się szczęśliwa, bo mam satysfakcję z tego, że komuś pomogłam. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych bardzo chętnie zbierałam każdą cenną złotówkę do puszki. Dziękuje bardzo za to, że mogłam brać w tym udział. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. (Martyna Wiącek)

Wspaniały to czas, kiedy ludzie dobrowolnie i bezinteresownie pomagają innym potrzebującym. Pomimo porywistego i zimnego wiatru dalej wykonywaliśmy to, co zaczęliśmy. (Maksymilian Grzelak)

Moim zdaniem WOŚP to super sprawa! Wszyscy ludzie mogą włączyć się w charytatywną pomoc. Mimo że osoby podchodzące do puszek powtarzały: "Będziesz chora, jest strasznie zimno!" to ja z uśmiechem na ustach odpowiadałam: "Czego się nie robi, aby pomóc".  (Wiktoria Macura)

Uważam, że takie akcje charytatywne jak WOŚP powinny być organizowane, ponieważ jest to pewien sposób na poprawę sytuacji w naszym państwie. Dzięki WOŚP do szpitali zostaną zakupione specjalistyczne sprzęty medyczne dla dzieci. Udział w takiej akcji również łączy ludzi, poprawia miedzy nimi stosunki oraz sprawia, że ludzie pragną pomagać i dawać cos od siebie prosto z serca. (Wiktoria Grzelak)

Jestem zaszczycona biorąc udział w tak ważnym wydarzeniu, jakim jest WOŚP. Cieszę się, że w tak łatwy sposób można uratować życie wielu ludziom. Według mnie najbardziej cieszy ogromna satysfakcja jaką mam z tego, że byłam wolontariuszem i mogłam pomóc innym. (Aleksandra Wiącek)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 22. I jak zawsze na bardzo szczytny, gdyż pomogła osobom starszym i dzieciom. Ja jako wolontariuszka WOŚP bardzo cieszę się, że mogłam zaangażować się w taką akcję. Wierze, że pieniądze, które zbieramy wraz z Jurkiem Owsiakiem pomogą niejednej osobie w najgorszym momencie życia, czyli w stanie jego zagrożenia. Przecież każdy człowiek ma tylko jedno życie, które jest jego największym skarbem. Życzę całej orkiestrze a także sobie, aby grała do końca świata, a nawet jeden dzień dłużej. (Julia Wiącek)

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania