Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
„Wolontariusz 2014 roku w Powiecie Mińskim”

„Wolontariusz 2014 roku w Powiecie Mińskim”

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 29.12.2014

Specjalne wyróżnienie dla Katarzyny Skalskiej

Podczas V Gali Wolontariatu 5 grudnia 2014 roku w Mińsku Mazowieckim z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, Powiatowe Centrum Wolontariatu przyznało specjalne wyróżnienie w kategorii „Wolontariusz 2014 roku w Powiecie Mińskim” dla Katarzyny Skalskiej. Uczennica klasy III Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu działa w Wolontariacie: ,,Starszy Brat - Starsza Siostra”  pod kierunkiem  Pani Anny Świątek i Pani Moniki Tymińskiej.  Wyróżnienie to zostało przyznane za bezinteresowną pomoc skierowaną wobec osób potrzebujących. Kasia jest zawsze chętna do niesienia pomocy innym, nie szczędzi swego wolnego czasu, włącza się w akcje wolontariatu, odważnie stawia czoło nowym wyzwaniom. Jest zawsze tam, gdzie można pomóc. Maluje obrazy na cele charytatywne, nie oczekując nic w zamian. Ma artystyczną duszę, którą przelewa na płótno. Odpowiedzialnie wywiązuje się z powierzonych zadań. Jest koordynatorką całorocznego projektu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych. Jest otwarta i wrażliwa na krzywdę innych. Ma niespożytą energię oraz optymistyczne podejście do tego, co robi. Jej niezłomny charakter i skuteczność w działaniu zostały dostrzeżone też przez kolegów i koleżanki, gdyż to właśnie oni obdarzyli ją największym zaufaniem i wybrali na przewodniczącą Wolontariatu; ,,Starszy Brat - Starsza Siostra”  w 2014 roku. 

                                                                         Gratulujemy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania