Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Wiosnę przywitaliśmy bajkowo

Wiosnę przywitaliśmy bajkowo

Warszawa 04.04.2015

Konkurs na przebranie za "Najładniejszą postać z bajki"

W bieżącym roku szkolnym wiosnę postanowiliśmy przywitać bajkowo. Uczniowie, którzy wcielili się w rolę bajkowych bohaterów w dniu 23 marca mieli dzień wolny od pytania. Pomysły na przebranie były bardzo różnorodne. Na szkolnych korytarzach pojawili się prawdziwi piraci, Pippi Langstrumpf, Myszka Miki, cyganka, babcia Czerwonego Kapturka, Kosmo, Jurgen, a także świat smerfów. Nie zabrakło też bohaterów filmu "Awatar" oraz niezawodnego Boba Budowniczego. Komisja  jednogłośnie stwierdziła, że I miejsce w konkursie na "Bajkową postać" zajął Dawid Magdziak jako Bob Budowniczy, kolejne miejsca przyznano piratom: Oliwii Kalickiej - II miejsce, Filipowi Kramarzowi - III miejsce. Wszystkim przebierańcom gratulujemy odwagi, pomysłowości i poczucia humoru.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania