Powrót do BlogowiSKO Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"
"Wiosenne talenty"

"Wiosenne talenty"

Wpis dodany przez szkołę Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"
Warszawa 26.03.2019

Wspaniały koncert charytatywny na powitanie wiosny!

"Nie ma nic wspanialszego niż pomoc drugiemu człowiekowi" - to motto naszego koncertu, który zostal przygotowany przez wolontariuszy "Ad Astry" jako ostatnie tegoroczne działanie konkursowe. Przed publicznością zaprezentowali się utalentowani muzycznie i wokalnie uczniowie naszej szkoły. Wystąpił m.in. chór szkolny z akompaniamentem gitarowym, mistrz akordeonu Wojtek, wokaliści Michał, Ola, Alicja, Gabriela, Agnieszka, którzy zaśpiewali znane przeboje. 

Po koncercie odbyła się kwesta ma rzecz Pani Moniki. 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego niezwykłego wydarzenia! 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.