Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Wiosenne spotkanie z kabaretem

Wiosenne spotkanie z kabaretem

Warszawa 14.04.2014

Licytacja i kiermasz ozdób świątecznych

7 kwietnia 2014 roku w naszej szkole miało miejsce Wiosenne spotkanie z kabaretem. Tę wyjątkową uroczystość zaszczycili swoją obecnością znakomici goście. 

To już kolejna impreza zorganizowana w ramach konkursu „Spółdzielnia dobrych serc”. Podczas występów kabaretowych odbyła się licytacja prac plastycznych, którą perfekcyjnie poprowadziła Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Dorota Taras-Grzelak. Zaproszeni goście niezwykle zaangażowali się w przebieg licytacji. Zmagania kupujących przybierały momentami zawziętą rywalizację, której efektem były wysokie ceny sprzedawanych dekoracji. Wszyscy licytujący okazali niezwykłą hojność, wyrażając tym samym ogromne poparcie dla tej szlachetnej inicjatywy młodzieży. Wszyscy świetnie się bawili i uśmiali, czasami nawet do łez. Mamy nadzieję, że to spotkanie z młodzieżą na długo pozostanie w pamięci naszych gości.

Wszystkim składamy serdeczne podziękowanie za zaangażowanie i ofiarność. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania