Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Wielki finał już bliSKO

Wielki finał już bliSKO

Warszawa 22.02.2018

Talentowicze z niecierpliwością czekają na wielkie wydarzenie, jakim będzie zaplanowany na dzień 26 lutego 2018 roku festiwal pod hasłem "Talenty Jedynki w Spółdzielni Dobrych Serc”.W jednym miejscu spotkają się ludzie, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają nie tylko swoje życie, ale także życie innych ludzi – przyjaciół, rodziny, znajomych czy nawet coraz szerszego grona swych fanów.

Grupa projektowa TalentowiSKO  wraz z opiekunem i innymi osobami wspierającymi działania  przygotowuje się z ogromnym zapałem do wielkiego wydarzenia, jakim będzie koncert talentów. Będzie to wyjatkowa uroczystość,ponieważ ścisle związana jest z realizacją głównego zadania konkursowego w ramach programu TalentowiSKO. Z wielką starannoscią Talentowicze zaprojektowali  plakaty oraz zaproszenia dla gości. Wystosowali zaproszenia do władz miasta i gminy Krasnystaw, do dyrektorów szkół miejskich, do wszystkich parafii, do przedsiębiorców oraz do wszystkich rodziców i uczniów. Plakaty zostały rozwieszone na terenie całego miasta, we wszystkich placówkach wspierających TalentowiSKO. Uczniowie opracowali scenariusz uroczystości. Zostały wystosowane zaproszenia do  absolwentów Jedynki między innymi do pana Jacka Dzika- uczestnika ”Szansy na sukces”, Adriana Makary-zwycięzcy „Mam Talent”, pani Agnieszki Błaszczak oraz innych osób kochających śpiewać, grać i tańczyć.W koncercie wezmą  także udział utalentowani uczniowie naszej szkoły,artyści i zespoły taneczne z Krasnegostawu.Zaproszono także media. Planowana jest również loteria fantowa oraz kiermasz domowych wyrobów.Dochód z festiwalu zasili konto SKO z przeznaczeniem na zakup mobilnej sceny.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania