Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Wielkanoc w naszej szkole

Wielkanoc w naszej szkole

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Warszawa 01.04.2015

Świąteczne spotkanie pracowników i uczniów

Dnia 31.03.2015 r. w Gimnazjum nr 2 odbyło się Spotkanie Wielkanocne uczniów, dyrekcji, nauczycieli i innych pracowników szkoły. Na uroczystość zaproszony został kapelan naszej parafii. Każda klasa przygotowała świąteczny stół.

Członkowie kółka teatralnego odegrali wzruszające przestawienie pt. „Ostatnia wieczerza”, na podstawie obrazu Leonarda Da’Vinci i opisu z Biblii.

Pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Następnie ksiądz poświęcił pokarmy i zaprosił na uroczystości Wielkiego Tygodnia do Kościoła Garnizonowego.

Kolejnym punktem spotkania były wzajemne życzenia, po czym wszyscy zasiedli do stołu, aby spożyć świąteczne potrawy. Później odbył się konkurs na najładniej ozdobiony stół wielkanocny i najładniejszą pisankę. Samorząd Uczniowski przedstawił prezentację o zwyczajach wielkanocnych, jakie panują w różnych częściach Polski.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania