Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Zespole Szkół w Niedźwiadzie Górnej
Akcja "Charytatywny kalendarz" oraz mecz charytatywny w szkole "Róbmy coś - mamy mało czasu"

Akcja "Charytatywny kalendarz" oraz mecz charytatywny w szkole "Róbmy coś - mamy mało czasu"

Warszawa 03.03.2016

Wykonaliśmy kalendarze na rok 2016 i zagraliśmy mecz.

Wykonaliśmy kalendarze na rok 2016. W akcję włączyła się cała społeczność szkolna oraz rodzice i dziadkowie naszych uczniów. Wspólnie uzyskaliśmy kwotę 137 zł, która została przeznaczona na potrzeby podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum Dziecięcego w Rzeszowie.

W styczniu odbył sie również mecz charytatywny. Kobiety moga rywalizować z meżczyznami we wszystkim, nawet na boisku sportowym. Taki mecz mieszkańcy Niedźwiady mogli obejrzeć na hali sportowej Zespołu Szkół w Niedźwiadzie Górnej. Sprzedano wszystkie bilety, a zebrane pieniądze zostały przeznaczone na potrzeby Podkarpackiego Hospicjum Dziecięcego w Rzeszowie. Zagraliśmy wówczas o kwotę równą 328 zł. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania