Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Wieczornica Papieska

Wieczornica Papieska

Warszawa 19.10.2018

Kwintensencją zorganizowanego przez Talentowiczów Tygodnia Papieskiego będzie zaplanowana na 21 października 2018 wieczornica poświęcona pamięci Ojca Świętego- Jana Pawła II.

Pomysł na przygotowanie wieczornicy   nie był  przypadkowy. W dniach 16-21 października obchodzony jest  Tygodzień Papieski.Jest to także właściwy moment, aby podziękować w sposób szczególny parafianom Kościoła pw.Trójcy Przenaświętszej i pw.Matki Pocieszenia za wsparcie w dwóch edycjach programu TalentowiSKA.

Przygotowania do tego szczególnego wieczoru trwały już od września.Uczestnicy projektu sami ułożyli scenariusz, zaprojektowali plakaty i zaproszenia.Na wieczornicę Talentowicze zaprosili  władze miasta, dyrektorów szkół, przedsiębiorców, przedstawicieli banków, przedstawicieli instytucji oraz lokalne media. Swoją wizytę  w naszej szkole zapowiedziała  także pani poseł Teresa Hałas.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania