Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Wieczornica Papieska

Wieczornica Papieska

Warszawa 19.10.2018

Kwintensencją zorganizowanego przez Talentowiczów Tygodnia Papieskiego będzie zaplanowana na 21 października 2018 wieczornica poświęcona pamięci Ojca Świętego- Jana Pawła II.

Pomysł na przygotowanie wieczornicy   nie był  przypadkowy. W dniach 16-21 października obchodzony jest  Tygodzień Papieski.Jest to także właściwy moment, aby podziękować w sposób szczególny parafianom Kościoła pw.Trójcy Przenaświętszej i pw.Matki Pocieszenia za wsparcie w dwóch edycjach programu TalentowiSKA.

Przygotowania do tego szczególnego wieczoru trwały już od września.Uczestnicy projektu sami ułożyli scenariusz, zaprojektowali plakaty i zaproszenia.Na wieczornicę Talentowicze zaprosili  władze miasta, dyrektorów szkół, przedsiębiorców, przedstawicieli banków, przedstawicieli instytucji oraz lokalne media. Swoją wizytę  w naszej szkole zapowiedziała  także pani poseł Teresa Hałas.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień