Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Walentynkowy pocztylion

Walentynkowy pocztylion

Warszawa 16.02.2019

Walentynki wpisały się na stałe do naszego szkolnego kalendarza.Poczta walentynkowa to doskonała okazja, aby wyrazić sympatię komuś, kogo lubimy.. Dla trafionych strzałą Amora Talentowicze przygotowali specjalna skrzynkę, do której przez kilka dni napływała walentynkowa poczta.

Pracujący  tego dnia  Walentynkowy posłaniec  miał ręce pełne roboty, a skrzynka z kartkmi i listami  pękała w szwach. Wszyscy zwolennicy tego wyjatkowego święta  mogli wyrażać swoje dowody sympatii i życzliwości. Przygotowane piękne kartki oraz pomysłowe walentynkowe ozdoby trafiły do wielu uczniów i pracowników szkoły. Dla pracującego   w Poczcie Walentynkowej talentowiczowskiego  gońca  było  to jedno z najmilszych zadań do wykonania, wszędzie był gorąco wyczekiwany i witany ciepłym uśmiechem.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień