Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Walentynkowy pocztylion

Walentynkowy pocztylion

Warszawa 16.02.2019

Walentynki wpisały się na stałe do naszego szkolnego kalendarza.Poczta walentynkowa to doskonała okazja, aby wyrazić sympatię komuś, kogo lubimy.. Dla trafionych strzałą Amora Talentowicze przygotowali specjalna skrzynkę, do której przez kilka dni napływała walentynkowa poczta.

Pracujący  tego dnia  Walentynkowy posłaniec  miał ręce pełne roboty, a skrzynka z kartkmi i listami  pękała w szwach. Wszyscy zwolennicy tego wyjatkowego święta  mogli wyrażać swoje dowody sympatii i życzliwości. Przygotowane piękne kartki oraz pomysłowe walentynkowe ozdoby trafiły do wielu uczniów i pracowników szkoły. Dla pracującego   w Poczcie Walentynkowej talentowiczowskiego  gońca  było  to jedno z najmilszych zadań do wykonania, wszędzie był gorąco wyczekiwany i witany ciepłym uśmiechem.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania