Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Walentynki

Walentynki

Warszawa 21.02.2014

Rodzice zakupili kartki walentynkowe i przekazali pieniądze na "Spółdzielnię dobrych serc"

W dniu 13.02 2014 odbyła się dyskoteka Walentynowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Podczas tej imprezy rozstrzygnięty został również konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową zorganizowany przez Radę Rodziców. Do konkursu zgłoszono 22 prace, które zostały wyeksponowane na walentynkowej wystawie.

Członkami Jury byli zaproszeni goście oraz rodzice, którzy dokonali oceny prac. Rodzice przygotowali dla wszystkich uczestników konkursu przepiękne i bardzo wartościowe nagrody rzeczowe. Dodatkowo postanowili zakupić wszystkie przygotowane na konkurs prace i ofiarowali zarobione z tej okazji pieniądze na akcję „Spółdzielnia dobrych serc” (łącznie 320 zł). Był to spontaniczny i nieplanowany wcześniej pomysł rodziców, którzy bardzo kibicują naszej akcji i pomagają w każdy możliwy sposób. W tym miejscu składamy im za to serdeczne podziękowania.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania