Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Walentynki

Walentynki

Warszawa 21.02.2014

Rodzice zakupili kartki walentynkowe i przekazali pieniądze na "Spółdzielnię dobrych serc"

W dniu 13.02 2014 odbyła się dyskoteka Walentynowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Podczas tej imprezy rozstrzygnięty został również konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową zorganizowany przez Radę Rodziców. Do konkursu zgłoszono 22 prace, które zostały wyeksponowane na walentynkowej wystawie.

Członkami Jury byli zaproszeni goście oraz rodzice, którzy dokonali oceny prac. Rodzice przygotowali dla wszystkich uczestników konkursu przepiękne i bardzo wartościowe nagrody rzeczowe. Dodatkowo postanowili zakupić wszystkie przygotowane na konkurs prace i ofiarowali zarobione z tej okazji pieniądze na akcję „Spółdzielnia dobrych serc” (łącznie 320 zł). Był to spontaniczny i nieplanowany wcześniej pomysł rodziców, którzy bardzo kibicują naszej akcji i pomagają w każdy możliwy sposób. W tym miejscu składamy im za to serdeczne podziękowania.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.