Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Na najlepsze Walentynki możesz przybyć do  Jedynki

Na najlepsze Walentynki możesz przybyć do Jedynki

Warszawa 15.02.2018

Od kilku dni w naszej szkole czuć walentynkową atmosferę i klimat sprzyjający wzajemnemu okazywaniu ciepła oraz sympatii. Atmosferę splendoru tworzyły piękne dekoracje, błyszczące rekwizyty, ogrom czerwieni stanowiącej tło zbliżającego się Święta Zakochanych. Niecodzienna aura tego święta powoduje, że wszyscy okazują sobie najbardziej ciepłe uczucia.

Od wielu lat Walentynki wpisały się na stałe do szkolnego kalendarza. Dzień ten określany jest świętem zakochanych. Obchodzi się go  14 lutego, jednak  w naszej szkole święto obchodzone było przez dwa dni. Wszyscy sympatycy Walentynek mieli możliwość zakupienia pysznych,czerwonych galaretek,ozdobionych własnoręcznie ciasteczek, czerwonych, pięknie wykonanych pudełeczek z niespodzianką w środku, popcornu oraz innych walentynkowych prezentów.Najbardziej romantyczne święto świata, zorganizowane przez grupę TalentowiSKO wraz młodszymi kolegami można uznać za wyjatkowo udane.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania