Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Walentynki

Walentynki

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 01.04.2015

DYSKOTEKA WALENTYNKOWA

Dnia 12 lutego 2015r. w ZS w Latowiczu odbyła się Dyskoteka Walentynkowa dla wszystkich uczniów lubiących dobrą muzykę. Tegoroczną zabawę  przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  wraz z opiekunami : p. Krystyną Wołkowiecką  i p. Katarzyną Pacek. Miejscem imprezy  była  pięknie udekorowana sala gimnastyczna. Dyskoteka zaczęła się o godzinie 16:00. Tłumnie przybyła młodzież, która bawiła się doskonale. Ostatnim punktem programu było wybranie króla i królowej balu. Decyzja była bardzo trudna, ponieważ wszyscy bawili się znakomicie a jury złożone z nauczycieli - opiekunów imprezy oraz rodziców  miało trudny problem z wyborem. Po długich debatach i przy gromkich brawach zgromadzonych osób królową balu wybrana została  Dominika Chmielewska, a królem Patryk Chmielewski! Jak przystało królowi i królowej, przy oklaskach kolegów i koleżanek, uświetnili ceremonię koronacji wspólnym tańcem. Oprócz dobrej muzyki był obficie zaopatrzony bufet,  z którego chętnie  korzystali uczestnicy dyskoteki.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania