Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
W strefie zieleni

W strefie zieleni

Warszawa 23.03.2019

Końcowe przygotowania do ekologicznego Happeningu wymagały dużo pracy, w związku z tym postanowiono zorganizować noc warsztatowo-filmową. Uczniowie, rodzice, nauczyciele (niektórzy emerytowani nauczyciele) uczestniczyli w pracach związanych z tworzeniem Zielonej Strefy.

Wykonano wiele ciekawych rekwizytów ogrodowych ze zgromadzonych wcześniej materiałów, posadzono las w słoikach,mnóstwo  roślin, ziół , kwiatów wiosennych,warzyw w pięknie ozdobionych doniczkach, pojemnikach. W ekologicznej kolekcji znajdą się również mydełka wykonane podczas nocnych  warsztatów, które uzupełnią zbiór kosmetyków domowych. Dziękujemy pani Justynie Wolskiej i pani Marii Ignatiuk -naszym  biologicznym specjalistkom za szczególne zaangażowanie i wspólne tworzenie tego zielonego dzieła.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania