Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Uśmiech na twarzach dzieci wywołamy, bo dużo cukierków mamy".

"Uśmiech na twarzach dzieci wywołamy, bo dużo cukierków mamy".

Warszawa 30.11.2017

Zakończyliśmy zainicjowaną przez grupę Talentowiczów akcję zbierania cukierków dla dzieci w szpitalach organizowaną corocznie przez Fundację dr Clown pod nazwą "Nie bądź sknera, daj cukiera".

Przez cały listopad uczniowie naszej szkoły motywowani hasłem"Daj cukierki , będziesz wielki" udowodniali, jak wrażliwi i otwarci są na potrzeby drugiego człowieka, szczególnie na potrzeby chorych dzieci. Dzieki szczodrości rodziców i pełnym zaangazowaniu uczniów i i ich wychowawców udało nam się zebrać 51 kg cukierków.Niech ten mały gest będzie wielką radością i wywoła uśmiech na niejednej twarzy smutnego dziecka.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień