Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE „ADOPTUJ SZKOŁĘ”

UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE „ADOPTUJ SZKOŁĘ”

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 31.12.2016

Już trzeci rok uczniowie naszej szkoły uczestniczą w ogólnopolskim projekcie „Adoptuj szkołę” organizowanym przez Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio" w Poznaniu.

Celem projektu  jest przyłączenie się do klubu adopcyjnego. Jego członkowie zobowiązują się wesprzeć edukację afrykańskich dzieci raz do roku kwotą 100 zł. Członkami  klubu adopcyjnego mogą zostać zarówno osoby indywidualne, grupy przyjaciół czy znajomych, szkoły, przedszkola czy firmy.

Udział uczniów naszej szkoły w projekcie „Adoptuj szkołę” polega głównie na  zdobywaniu funduszy,  które są  przekazywane  na potrzeby szkoły  w Kamerunie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień