Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Uczennica naszej szkoły w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej

Uczennica naszej szkoły w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 31.05.2017

11 maja odbyły się kwalifikacje on-line do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej „Letnie Igrzyska Olimpijskie – Rio 2016”. Startowało w nich 296 uczniów z całej Polski. Uczennica naszej szkoły – Laura Jasińska spisała się rewelacyjnie.

Laura zdobyła najlepszy wynik w całej Polsce i będzie jedną z dwóch osób reprezentujących nasze województwo w finale krajowym, który odbędzie się 5 czerwca w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki 5 czerwca.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień