Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Turniej Piłkarski

Turniej Piłkarski

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 25.01.2018

25 stycznia 2018r.

Dnia 25 stycznia 2018r.​ uczniowie naszej szkoły- SKO-wicze aktywnie spędzali dzień  biorąc udział w Turnieju Piłkarskim, zorganizowanym w Siedlcach dla rocznika 2007, 2008. Nasi zawodnicy z Olimpii pod opieką najlepszego trenera-  pana Mateusza Padysza,  bardzo dzielnie walczyli aby zakwalifikować się do finału, jednak się nie udało. Mamy nadzieję że następny turniej będzie pomyślny dla naszych zawodników. Wspólny wyjazd miał na celu podniesienie sprawności zawodników, promowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie aktywnego zdrowego stylu życia,  właściwej postawy dzieci i młodzieży jako zawodników i kibiców, integrację oraz  wyłonienie najlepszych drużyn Turnieju.

      kolegom z Olimpii życzymy wielu sukcesów w turniejach - POWODZENIA!!!


 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania