Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Turniej ekologiczny- Zielona Jedynka.

Turniej ekologiczny- Zielona Jedynka.

Warszawa 25.03.2019

Nadszedł ważny dzień dla wszystkich uczestników i osób współpracujących z Talentowiskiem. Ekologiczny Happening rozpoczęliśmy od sprawdzenia wiedzy przyrodniczej wybranych uczniów klas piatych, szóstych i siódmych.Poprzez zorganizowanie turnieju chcieliśmy wzbudzić zainteresowania przyrodniczo-ekologiczne, uwrażliwić na piękno przyrody i konieczność jej ochrony przez aktywne postawy wobec otaczajacego nas środowiska,

 Uczestnicy ekologiczno-przyrodniczych zmagań mieli do wykonania kilka przygotowanych przez Talentowiczów zadań. Najpierw musieli rozwiązać test, następnie zmagali się ze Zgaduj-Zgadulą, po czym losowali zestawy pytań. W rezultacie  komisja oceniająca konkurencje turnieju składająca się z dwóch Talentowiczowskich ekspertów, nauczyciela biologii oraz gościa specjalnego (emerytowany nauczyciel biologii ) wyłonili  zwycięskie drużyny. Okazały  się nimi zespoły klasy 7 a oraz 6c. Dla najlepszych znawców w dziedzinie przyrody i ekologii przygotowaliśmy nagrody, które zostaną wręczone na uroczystym podsumowaniu TalentowiSKA.

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania