Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
TOP SONGS rozstrzygnięty

TOP SONGS rozstrzygnięty

Warszawa 01.12.2016

25 listopada br. w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie odbył się 12. już finał Miejskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej TOP SONGS, który wspiera i promuje młodych utalentowanych muzycznie uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z naszego miasta.

                W koncercie finałowym wzięły udział 2 solistki oraz zespół wokalny złożony z dwóch uczennic z Gimnazjum nr 2. Reprezentantki naszej szkoły osiągnęły sukces w swojej kategorii wiekowej. Klaudia Mitura z klasy IIb niezwykle sentymentalnym wykonaniem piosenki „Writing's On The Wall” zapewniła sobie 2. miejsce wśród solistów z gimnazjów. Anna Aftyka z kl. II b została wyróżniona w tej samej kategorii za piosenkę „Color Of Your Life”. Jeszcze jedna nagroda za zajęcie 3. miejsca trafiła do zespołu wokalnego z naszej szkoły. Magda Ciosmak i Karolina Tomala z klasy Ib zaprezentowały w duecie utwór z repertuaru Lenki pt. „Everything At Once”.

                Jury konkursu brało pod uwagę doskonałe przygotowanie uczestników, walory wokalne, właściwą interpretację i dobór repertuaru. Wszyscy uczestnicy pokazali duży profesjonalizm, muzykalność oraz poprawność językową. Za swój występ i prezentację przygotowanego utworu wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a zdobywcy miejsc na podium odebrali atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym lekcje emisji głosu w jednej ze szkół muzycznych. Gratulujemy naszym wokalistkom i życzymy dalszych sukcesów!

Pozostałe wpisy z tej kategorii