Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
To tak niewiele a jednak tak dużo

To tak niewiele a jednak tak dużo

Warszawa 17.03.2019

Z inicjatywy naszych młodszych kolegów z edukacji wczesnoszkolnej podjęto akcję zbierania nakrętek dla Kuby,podopicznego Niepublicznego Przedszkola dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie. któremu potrzebna jest winda schodowa w postaci krzesełka. Chłopiec jest niepełnosprawny fizycznie a szczegóny problem sprawia mu chodzenie po schodach.

Podjęte działanie jest dowodem na to, że chcemy i potrafimy pomagać. Aktywnie uczestnicząc w zainicjowanej pomocy działamy także w obszarze ekologii dbając o czyste środowisko i przyczyniając się do wykorzystania w pożyteczny sposób niepotrzebnych materiałów.W tym tygodniu przekazano mamie Kuby 15 worków kolorowych nakrętek.Zarażeni ideą pomagania będziemy dalej kontynuować akcję angażują większą liczbę klas.     

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania