Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
To tak niewiele a jednak tak dużo

To tak niewiele a jednak tak dużo

Warszawa 17.03.2019

Z inicjatywy naszych młodszych kolegów z edukacji wczesnoszkolnej podjęto akcję zbierania nakrętek dla Kuby,podopicznego Niepublicznego Przedszkola dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie. któremu potrzebna jest winda schodowa w postaci krzesełka. Chłopiec jest niepełnosprawny fizycznie a szczegóny problem sprawia mu chodzenie po schodach.

Podjęte działanie jest dowodem na to, że chcemy i potrafimy pomagać. Aktywnie uczestnicząc w zainicjowanej pomocy działamy także w obszarze ekologii dbając o czyste środowisko i przyczyniając się do wykorzystania w pożyteczny sposób niepotrzebnych materiałów.W tym tygodniu przekazano mamie Kuby 15 worków kolorowych nakrętek.Zarażeni ideą pomagania będziemy dalej kontynuować akcję angażują większą liczbę klas.     

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień