Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Kozłowie
"To, co za nami, i to, co przed nami, niewiele znaczy w porównaniu z tym, co tkwi w nas."

"To, co za nami, i to, co przed nami, niewiele znaczy w porównaniu z tym, co tkwi w nas."

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Kozłowie
Warszawa 19.01.2015

Koniec roku szkolnego...

  Klasy 3a i 3b przygotowały montaż słowno muzyczny z okazji ukończenia szkoły. Jako motto posłużył cytat R.W. Emersona "To, co za nami, i to, co przed nami, niewiele znaczy w porównaniu z tym, co tkwi w nas."   

   Było wiele miłych i ciepłych słów pod adresem nauczycieli, dużo wspomnień z udziałem kolegów i  koleżanek oraz wdzięczności dla rodziców za ich miłość i wsparcie.

   Były też listy gratulacyjne dla rodziców, nagrody i dyplomy dla uczniów za ich wzorowa postawę, celujące i bardzo dobre wyniki w nauce, 100 % frekwencję, pracę na rzecz szkoły oraz środowiska lokalnego. 

   Opiekun SKO p. Małgorzata Mazela wręczyła nagrody książkowe i dyplomy aktywnym członkom SKO, jak  również uczniom aktywnie działającym w konkursie "Spółdzielnia dobrych serc" w ramach programu "TalentowiSKO".

     Pan Dyrektor Andrzej Gryc wręczył Nagrodę Dyrektora, uczennicy klasy 3 b - Karolinie Skóra za wybitne osiągnięcia dydaktyczno - sportowe.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania