Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Tęczowy motyl- Talentowicze na scenie

Tęczowy motyl- Talentowicze na scenie

Warszawa 21.11.2018

Organizowany corocznie w Jedynce Tydzień Profilaktyki Uzależnień jest dobrą okazją do zaprezentowania przed licznie zgromadzonymi gośćmi oraz społecznością szkolną talentów teatralnych naszej młodzieży. W tym roku okazję do wzbudzenia refleksji nad zgubnym wpływem uzależnień był spektakl 'Tęczowy motyl".

Przedstawienia profilaktycznego spektaklu podjęli się Talentowicze z klasy VIII b SP oraz III b G. Wyjątkowa interpretacja przedstawienia ,symboliczne rekwizyty oraz znakomicie dobrane utwory Dźemu i TSA dostarczyły wszystkim zebranym dużej dawki emocji. Gra młodych aktorów miała na celu ukazanie,  czym jest młodość, jakie są problemy z nią związane, jak bardzo łatwo  zamknąć się w sobie, wpaść w kompleksy, uzależnienia, narkotyki, alkohol. Podkreśliła także, jak ważne są właściwe relacje z przyjaciółmi, rodzicami.  Zaprezentowanie spektaklu unaoczniało widzom zgubny wpływ uzależnień, zachęciło do podejmowania właściwych i zdrowych decyzji.Fragmenty spektaklu na długo zapadaną  w pamięci naszych widzów zgodnie z zasadą „To, co przeżyłeś, zostanie z tobą".

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania