Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Planujemy swoją przyszłość - targi  edukacyjne

Planujemy swoją przyszłość - targi edukacyjne

Warszawa 20.02.2018

Uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum 14 lutego uczestniczyli w Powiatowym Walentynkowym Pikniku Edukacyjnym zorganizowanym przez Samorząd Powiatu Krasnostawskiego.

Celem młodzieżowego spotkania, które odbyło  się w KDK było przybliżenie gimnazjalistom oferty edukacyjnej  krasnostawskich szkół ponadgimnazjalnych. Spotkanie przygotowali wspólnie uczniowie i nauczyciele z I i II LO,  ZSP nr 1,  ZSP nr 2, ZSP w Żółkiewce i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Podczas imprezy nasi uczniowie mogli podziwiać między innymi: umiejętności wokalne  finalistów  tegorocznego konkursu The Voice of Głowacki. Mieli  także możliwość zrobienia sobie zdjęcia w hełmie budowlanym czy czapce budyniówce.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień