Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Planujemy swoją przyszłość - targi  edukacyjne

Planujemy swoją przyszłość - targi edukacyjne

Warszawa 20.02.2018

Uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum 14 lutego uczestniczyli w Powiatowym Walentynkowym Pikniku Edukacyjnym zorganizowanym przez Samorząd Powiatu Krasnostawskiego.

Celem młodzieżowego spotkania, które odbyło  się w KDK było przybliżenie gimnazjalistom oferty edukacyjnej  krasnostawskich szkół ponadgimnazjalnych. Spotkanie przygotowali wspólnie uczniowie i nauczyciele z I i II LO,  ZSP nr 1,  ZSP nr 2, ZSP w Żółkiewce i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Podczas imprezy nasi uczniowie mogli podziwiać między innymi: umiejętności wokalne  finalistów  tegorocznego konkursu The Voice of Głowacki. Mieli  także możliwość zrobienia sobie zdjęcia w hełmie budowlanym czy czapce budyniówce.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania